Biuro podróży wyjazdy Zanzibar Tanzania Afryka

2022-12-11 komentarze: 0 wyświetlenia: 1869
Biuro podróży wyjazdy Zanzibar Tanzania Afryka
Zapraszamy do naszego biura podróży, gdzie organizujemy niezapomniane wyjazdy do Afryki i Zanzibaru. Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalną ofertę, która pozwoli Ci odkryć piękno i bogactwo tego fascynującego regionu. Od dzikich safari po rajskie plaże, nasze wycieczki spełnią Twoje największe marzenia podróżnicze.

Trasa podróży:

Dzień 1-3: Nairobi, Kenia
Rozpoczniesz swoją przygodę w Nairobi, stolicy Kenii. Zwiedzisz Park Narodowy Nairobi, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć słonie, żyrafy i inne dzikie zwierzęta. Poznasz również kulturę i historię tego fascynującego miasta.

Dzień 4-6: Safari w Parku Narodowym Serengeti, Tanzania
Następnie przekroczysz granicę do Tanzanii, gdzie czeka na Ciebie niezapomniane safari w Parku Narodowym Serengeti. Obserwujesz wędrujące stada dzikich zwierząt, w tym słynne wielkie wędrówki zebr, gnu i antylop. To miejsce zapewni Ci niepowtarzalne wrażenia i wyjątkową bliskość natury.
 
Dzień 7-9: Kilimandżaro i Park Narodowy Ngorongoro, Tanzania
Następnie wyruszysz w stronę masywu górskiego Kilimandżaro, najwyższego szczytu w Afryce. Będziesz miał okazję podziwiać tę majestatyczną górę i cieszyć się niesamowitymi widokami. Następnie udamy się do Parku Narodowego Ngorongoro, gdzie spotkasz słynne "Wielkie Pięć" - lwy, nosorożce, bawoły, lamparty i słonie.

Dzień 10-14: Zanzibar, Tanzania
Po ekscytującym safari wyruszymy na rajską wyspę Zanzibar, gdzie będziesz mógł oderwać się od codzienności i zrelaksować się na białych pięknych plażach. Zanzibar oferuje również bogate dziedzictwo historyczne, w tym wpływy arabskie i indyjskie, które możesz odkryć podczas wizyty w Stonetown, głównym mieście wyspy. Możesz także wybrać się na snorkeling lub nurkowanie, aby podziwiać rafy koralowe i kolorowe ryby.
Dzień 15: Powrót do domu
Twoja podróż do Afryki i Zanzibaru dobiegnie końca. Wrócisz do domu i będzie planować kolejne wycieczki.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.
* Pola obowiązkowe
* Pola obowiązkowe