Strony internetowe

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych responsywnych - mobilnych z łatwym w obsłudze panelem.

Każdy nasz projekt dostosowujemy do potrzeb klienta i specyfiki jego branży. Dzięki czemu możemy się pochwalić różnorodnością realizacji, których próbkę prezentujemy poniżej. Nasze strony są  zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i dzięki temu można odrazu rozpocząć pozycjonowanie. Oferujemy zarówno obsługę stron jak i zbudowanie ich wraz z systemem zarządzania treścią, co umożliwi Państwu szybkie i samodzielne wprowadzanie zmian.

Strony już od 1000,00 zł.

responsywne strony internetowe
 
 
Wszystkie strony budowane są zgodnie z życzeniem Klienta, każda strona to indywidualny projekt dopasowany do potrzeb firmy. Dowolna ilość podstron, slider z dowolną animacją i galerie, panel dla strony jest bardzo prosty w obsłudze dla każdego z minimalną wiedzą obsługi komputera. Wykonujemy strony na projektach graficznych własnych jak i zrobionych przez klienta. Zapewniamy własne serwery oraz pomoc w obsłudze.

Obsługa strony na dowolny serwerze zakupionym w naszej firmie przez okres 12 miesięcy to koszt od 390 zł. netto ceny są uzależnione od ilości prac wykonywanych na danej stronie.

Możliwy zakres prac: dodawanie zmian w treści strony, dodawanie nowy zdjęć lub grafiki dostarczonej przez Klienta, obróbka zdjęc lub grafiki może być dodatkowo wyceniona, drobne zmiany w wyglądzie stronie, dodawanie podstron, aktualizacja oprogramowania, kopie bezpieczeństa strony i poczty.
Przebudowa istniejących już stron internetowych na nowoczesne responsywne strony dopasowujące się do urządzeń mobilnych zgodnie ze standardami google.
Optymalizacja pod kontem pozycjonowanie i wycena GRATIS.